Select Page

hyper-arrow Email kontakt

Cijenimo Vaše zanimanje za naš rad. Veselimo se svakom e-mailu, bez obzira želite li samo mišljenje o sadašnjem logotipu, tražite li posao ili želite saznati cijene. 

Ured: III Vrbik 11, 10000 ZAGREB – PJ1
Sjedište: A. Mihanovića 47, 49000 KRAPINA

OIB: 78843912793 Trgovački sud u Zagrebu (Rješenje br. Tt-10/21982-2)
MBS: 080145545 Temeljni kapital: 20.000,00 kn uplaćen je u cijelosti.
Članovi društva: Mario Bajrić i Gordana Galović Zagrebačka banka d.d., Zagreb

IBAN: HR5223600001101289904
SWIFT: ZABAHR2X

hyper-arrow Lokacija

III Vrbik 11, 10000 Zagreb

Hyper dizajn d.o.o.

hyper-arrow Upoznajte Hyper Team

Andreja Mikulek
Dizajner
andreja@hyper.hr

Gordana Galović
Dizajner
goga@hyper.hr

Lana Mueller
Asistentica, tajnica
lana@hyper.hr

Vlatka Bajcer
Digital marketing
vlatka@hyper.hr

Fran Galović
Dizajner
fran@hyper.hr

Ivan Strmečki
Online
ivan@hyper.hr

Dorijan Mihaljica
Dizajner
dorijan@hyper.hr

Marko Koledarić
Dizajner
marko@hyper.hr

Nenad Naranđa
Dizajner
nenad@hyper.hr

Miljenko Knežević
Kreativni direktor
miljenko@hyper.hr

Mario Bajrić
Direktor
mario@hyper.hr

Mjesto za vas
Kontaktirajte nas
welcome@hyper.hr