+385 (1) 6192 460

About us

  • Andreja Mikulek (dizajner) – andreja@hyper.hr
  • Gordana Galović (dizajner) – goga@hyper.hr
  • Lana Mueller (asistent, tajnica) – lana@hyper.hr
  • Dorija Pervan (dizajner) – dorija@hyper.hr
  • Dubravka Dasović (digital i PR) – dubravka@hyper.hr
  • Dorijan Mihajlica (dizajner) – dorijan@hyper.hr
  • Matija Pleša (dizajner) – matija@hyper.hr
  • Krešo Vargec (programer) – kreso@hyper.hr
  • Miljenko Knežević (kreativni direktor) – miljenko@hyper.hr
  • Mario Bajrić (direktor) – mario@hyper.hr
  • **mjesto za Vas?** (obratite nam se preko kontakt stranice)

 

Hyper dizajn