+385 (1) 6192 460

About us

  • Andreja Mikulek (dizajner) – andreja@hyper.hr
  • Gordana Galović (dizajner) – goga@hyper.hr
  • Lana Mueller (asistent, tajnica) – lana@hyper.hr
  • Vlatka Bajcer (društvene mreže) – vlatka@hyper.hr
  • Dorijan Mihajlica (dizajner) – dorijan@hyper.hr
  • Krešo Vargec (programiranje i razvoj aplikacija) – kreso@hyper.hr
  • Ivan Strmecki (online) – ivan@hyper.hr
  • Nenad Naranđa (dizajner) – nenad@hyper.hr
  • Marko Kolendarić (dizajner) – marko@hyper.hr
  • Fran Galović (dizajner) – fran@hyper.hr
  • Miljenko Knežević (kreativni direktor) – miljenko@hyper.hr
  • Mario Bajrić (direktor) – mario@hyper.hr
  • **mjesto za Vas?** (obratite nam se preko kontakt stranice)